Haber

Cumhurbaşkanlığına aday olmayan Çebi, basın toplantısında gözyaşlarını tutamadı: 11 yıldır yanında olmadığım ailemden hak talep ediyorum.

Beşiktaş Başkanı Ahmet Parıltı Çebi, düzenlediği basın toplantısında, 3 Aralık’ta yapılacak başkanlık seçimlerinde siyah beyazlıların aday olmayacağını resmen duyurdu. Çebi, ailesinden af ​​dilerken duygusal anlar yaşadı.

“HAK İSTİYORUM”

Çebi, “11 yıldır yanında olmadığım ailemden haklarımı talep ediyorum. Bana haklarını versinler. Bu onurlu görevi bana yaşatan tüm genel kurul üyelerine teşekkür ediyorum.” Sözlerini kullanırken gözyaşlarını tutamadı.

“BEŞİKTAŞ’TAN ALINMAZ, BEŞİKTAŞ’A VERİLİR”

Görev yaptığı süre boyunca kendisine yardımcı olan Rahmi Koç, Cemil Çokarı ve Nevzat Demir’e teşekkür ediyorum. Hakediyorlar. Her zaman yanımdaydılar. Allah gönlüne göre versin. Onlar Beşiktaş’ı seviyorlar, Beşiktaş’ın da onları sevdiğini biliyorum. Geçen yıl tarlayı temizledik, bu yıl tarlayı ektik. Bundan sonra gelenlere ise ürünü toplamak kalıyor. Beşiktaş’tan alınmıyor, Beşiktaş’a veriliyor. Herkesin bu camiaya şükran borcu var. Kırdıysam özür dilerim. Yemin eden ve komplo kuranlar dışında hepinizi affediyorum. Ben de senden af ​​diliyorum.

habersebinkarahisar.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu