Sağlık

Gazze’de 10 binden fazla insan hayatını kaybederken İsrail medyası şu açıklamayı yapıyor: Savaş stresini kilo vermek için kullanabilirsiniz

İsrailİsrail’in önde gelen gazetelerinden biri olan The Jerusalem Post, İsraillilerin savaş nedeniyle hissettikleri korku ve stresin doğru yönetilmesinin onların kilo vermelerine ve sağlıklı kalmalarına yardımcı olacağını yazdı.

10 BİNDEN FAZLA HAYAT KAYBI

İsrail Gazze’de sivilleri hedef alan saldırıların üzerinden 1 ay geçti. Yıkılan Gazze’de 10 binden fazla insan hayatını kaybetti, çok sayıda kişi de yaralandı. Saldırılar sürerken İsrail gazetesi The Jerusalem Post skandal bir haber yayınladı. haberleryayınlanan.

“KİLO VERMEK İÇİN STRES KULLANIN”

Makalede, “İsrail’in Hamas’la yaptığı savaştan kaynaklanan füze korkusu, milyonlarca İsrailliyi sürekli bir endişe ve stres durumuna sokuyor. Ancak bu stresi kilo vermek ve sağlıklı kalmak için kullanabilirsiniz.” denildi.

Haberde, savaş nedeniyle gerginlik ve korkunun arttığı, bunun da kilo alımına yol açabileceği ifade edilerek, şöyle devam edildi: “Televizyon karşısında geçirilen uzun saatler, hareketsizlik, uykusuzluk ve aşırı yemek yeme obeziteye yol açabiliyor. Daha az uyku, daha az kalori yakılması anlamına geliyor. uyanmak.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu