Haber

Manisa Milletvekili Adayları Tanıtıldı

MANİSA (İGFA) –14 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı Seçimi ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri öncesi Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığı tarafından milletvekili aday tanıtım töreni düzenlendi.

Yunusemre Millet Çarşısı’nda gerçekleştirilen programda; MHP Meclis Küme Başkan Yardımcısı ve Manisa Milletvekili Erkan Akçay, AK Parti Manisa Milletvekili Tamer Akkal, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, MYK Üyesi Manisa Ali Uçak, MHP İl Başkanı Cüneyt Tosuner, AK Parti İl Başkanı Salih Süratlı, İlçe Belediye Başkanları, İdeal Ocaklar İl Başkanı Nazmi Akçay, MHP İlçe Başkanları, MHP Manisa Milletvekili Adayları ve partililer katıldı.

Program saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. MHP Genel Lideri Devlet Bahçeli’nin selamlama konuşmasının izlendiği programda konuşan MHP İl Başkanı Cüneyt Tosuner, 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimlerinden galip çıkacaklarını belirtti.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, 14 Mayıs’ta bir bayram daha yaşayacaklarını belirterek, “Partimizin de vurguladığı gibi adayımız belli, kararımız belli. Adayımız Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, kararımız ise Milliyetçi-İdealist kadrolardır.”

Sırayla birer konuşma yapan milletvekili adayları Şehnaz Güvendik Arık, Mustafa Ünveren, Güngör Dinçer, Seval Başkesen, Hüseyin Şahin Erturan, Nadi Sarı, Deniz Sevim ve Öztürk Demir, bu seçimin ülkemiz için değerine değinerek, Cumhur ittifakının kazanacağına inandıklarını ifade ettiler. 14 Mayıs seçimlerinden galip çıkmak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu