Haber

Talasgücü Belediyespor Sezonun İlk Çalışmasını Yaptı

Türkiye 3. Lig gruplarından Talasgücü Belediyespor sahaya indi. Sarı lacivertliler önce kurban kesip dua etmiş, ardından dönemin ilk çalışmasını yapmışlardır.

Yıllar sonra Kayseri’yi Türkiye 3. Ligi’nde temsil etme hakkını elde eden Talasgücü Belediyespor sahaya indi. Bölgesel Amatör Lig 6. Lig’de şampiyon olarak Türkiye 3. Ligi’ne yükselen sarı lacivertliler, önce TÜFAD tesislerinde fedakarlık yaptıktan sonra sezonun ilk koşusunu gerçekleştirdi. Alt yapıdan A takıma yükselen oyuncular Ramazan Taş, Ahmet Şahbaz, Canberk Soykuvvet, Dave Can Tanrıbilir, Akın Arıcan, Erkan Kapar, Bahtiyar Dolma, yeni transferler Murat Demirezen, Mert Sarıcar, Furhan Çelik A. Talasgücü Belediyespor Teknik Direktörü Halil Aslan yeterli bir dönem geçirmeyi hedeflediklerini söyledi. Ligde kalıcı olmak istediklerini belirten Halil Aslan, “Ligde yeni takımız. Önce kalıcı olmak sonra hedefi yükseltmek istiyoruz” dedi.

Talasgücü Belediyespor lideri Yunus İloğlu da sarı lacivertlileri başarıya taşımak için çalıştıklarını söyleyerek yeni dönemin güzel geçeceğine değindi. – KAYSERİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu