Haber

Türkeli’de depremzede çocuklar için sahaya oyuncaklar yağacak

Türkeli Belediye Esnafspor Kulübü yönetici ve oyuncuları, Türkeli Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ali Karahan’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette Kulüp Başkanı Orhan Köksal, Esnaf Odası Başkanı Ali Karahan’a Türkeli Belediye Esnafspor forması hediye ederek, oynanacak Türkeli Belediye Esnafspor – Sinopspor maçı öncesi depremzedelere bağışlanmak üzere organizasyona davet etti. 12 Mart Pazar günü.

Başkan Karahan, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, kulübün maddi ve manevi temellerinin her zaman olduğu gibi bugün de devam edeceğini belirtti.

“Tüm halkımızı ailece teşkilata bekliyoruz”

Türkeli Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ali Karahan, 12 Mart Pazar günü oynanacak maç için tüm ilçe esnafından destek beklediklerini belirterek, “Düzenlenen organizasyonda atkı, bere, top ve pelüşler giyildi. Maçtan önce sahaya atılan oyuncakların burada toplanarak tüm depremzedelere teslim edileceğini belirterek, “Bu konuda tüm esnafımızın desteğini bekliyoruz. Aynı zamanda tüm Türk vatandaşlarımızın ailece stat tribününde yerlerini almalarını istiyoruz” dedi. – SİNOP

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu